Луцька «Волинь» не змогла нічого протиставити полтавській «Ворсклі» і програла матч з рахунком 3:1. Це — чергова поразка лучан в Чемпіонаті України, яка тим більше прикра після гучної перемоги в Кубку. Команда Кварцяного опускається в нижні рядки турнірної таблиці.

Полтавчани майже не мали проблем з непередбачуваним колективом Кварцяного. В центрі захисту доволі надійно відіграли Ткачук і Курилов, в атаці — Сачко. Луцькі захисники не спромоглись надійно захистити свої ворота від атак підопічних Павлова. Спочатку кілька раз виручав Неділько. Проте на 38 хвилині у ворота лучан було призначено пенальті, який реалізував Безус. Це змусило «Волинь» піти в наступ, який увінчався успіхом. Гол забив той же Майкон. Однак «Ворскла» вже відігралась на 45 хвилині голом Ребєнка.

У 2 таймі лучани втратили Шарпара: друга жовта картка. Ініціатива перейшла на бік «Ворскли». Команда Кварцяного могла забивати хіба що із стандартів. В атаці у волинян майже нічого не виходило. А от колектив Павлова скористався з територіальної і тактичної переваги і забив на 77 хвилині ще один гол. Це зняло питання переможця в протистоянні двох відомих тренерів.