Регулярний чемпіонат Професійної хокейної ліги набирає обертів. 27 вересня Київський «Сокіл» обіграв земляків з «Компаньйона», і зміцнив лідерство в чемпіонаті.

«Сокіл» вже на першій хвилині зусиллями першої п’ятірки повів в рахунку: на 23-й секунді голкіпера «Компаньйона» пробив Сергій Черненко, якому асистували Костянтин Касянчук і Сергій Климентьєв. Більш імениті підопічні Олександра Годинюка володіли перевагою, проте на першу перерву команди пішли за рахунку 0:1.

У другій 20-хвилинці «Сокіл» успішно розіграв більшість (шайбу закинув Климентьєв), проте через дві з половиною хвилини господарі зуміли вразити ворота Костянтина Симчука: після сольного проходу Олександра Караульщука вдало зіграв Олександр Муханов.

У третьому періоді «Компаньон» не зумів реалізувати перевагу 5 на 3, після чого «Сокіл» закинув четверту шайбу. Вирішальну крапку в матчі поставив ветеран Валентин Олецький. Варто зазначити, що київське дербі відвідали керівники ліги в особі Юрія Загороднього, Дмитра Христича та Юрія Гунька.

Компаньон — Сокіл — 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 0:1 Черненко (Касянчук, Климентьєв, 0:23), 0:2 Климентьєв (Лясковський, Касянчук — більш., 22:21), 1:2 Муханов (Караульщук, Гаврилюк — більш., 24:48), 1:3 Яковенко (Олецький, Рябенко — більш., 37:47), 1:4 Олецький (Яковенко, Харченко, 46:01).

У другому матчі ігрового дня другий склад донецького «Донбасу» не без проблем обіграв гостей з Харкова. «Акули» тричі вели в рахунку по ходу гри, проте донеччани зломили опір гостей і добилися вольової перемоги 5:3.

Донбас — Акули — 5:3 (2:2; 3:1; 0:0)

Шайби: 0:1 Мігулев (Лупандін, Дерюшев, 08:02), 1:1 Ісхаков (Німенко — менш., 11:06), 1:2 Дерюшев (Мігулев, Кривда, 13:17), 2:2 Росляков (Смолін, Бабинець, 17:09), 2:3 Большаков (Посєвін, 20:21), 3:3 Р. Благой (Денисов, Шаманський, 32:49), 4:3 Бабинець (Смолін, Бахріддінов, 33:01) , 5:3 Шаманський (Р. Благой — більш., 38:01).

Вчора, 26 вересня, відбулося ще два матчі. Львівські «Леви» на своєму майданчику з рахунком 3:1 обіграли броварський «Білий Барс», а вінницькі «Гайдамаки» зазнали великої поразки в першому домашньому поєдинку, поступившись київському «Беркуту» з рахунком 2:7.

Таким чином, в активі «Сокола» 15 очок, підопічні Годинюка випереджають «Компаньйон», «Беркут» і «Левів» на шість очок. Вісім пунктів записали на свій рахунок хокеїсти «Донбасу», а «Білий Барс» і «Гайдамаки» очок поки не набирали. У середу, 28 вересня, вони зіграють між собою у Вінниці, а «Леви» приймуть «Беркут».

Джерело: Gazeta.ua