Луцька «Волинь» 1 жовтня у рамках Чемпіонату України з футболу програла львівським «Карпатам» з рахунком 0:2. У західноукраїнському дербі сильнішими знову виявились гості з Галичини. А «Волинь» ще й втратила трьох гравців, які не зіграють з київським «Динамо» наступного туру.

Початок матчу не віщував для лучан поганого результату. Відчувалась їх певна територіальна первага на полі, яка однак не трансформувалась у забиті голи.

Підопічним Кварцяного не вдалось взяти під контроль центр поля. Виникали проблеми з атакою. Майкон не зміг реалізувати свої голеадорські здібності, а на 66 хвилині взагалі був вилучений з поля. Гравці півзахисту явно не справлялись з обов’язками. Мало того, вони частково винні в пропущених м’ячах.

Натомість футболісти суперника зіграли зібрано і сконцентровано. У першому таймі свій шанс використав Голодюк на 25 хвилині. А на 51 хвилині гол забив Зенєв.

В підсумку «Волинь» зазнала чергової поразки, а «Карпати» нарешті змогли здобути три очки.