16 жовтня, у Гданську та Сопоті (Польща) завершився чемпіонат Європи з настільного тенісу. Останні два комплекти нагород були розіграні в одиночному розряді.

У жіночому турнірі українка Маргарита Песоцька завоювала бронзу, поступившись у півфіналі німкені Ірен Іванчан, яка стала згодом срібним призером — 1:4. На шляху до п’єдесталу Песоцька перемогла в 1/16 росіянку Яну Носкову — 4:1, в 1/8 фіналу — угорку Петру Ловас — 4:1 і у чвертьфіналі — румунку Елізабет Самару — 4:2.

Ганна Гапонова завершила виступ в 1/16 фіналу, поступившись румунці Даніеле Додян 3:4. Ірина Моцик в 1/32 фіналу програла чешці Ренаті Стрбіковій — 0:4. Поліна Трифонова зупинилася на стадії 1/64 фіналу, програвши польці Катаржині Гржибовській 0:4.

Золото завоювала Лі Цзяо з Голландії, яка у вирішальному поєдинку виграла у німкені Ірен Іванчан — 4:3. Третє місце також зайняла Лі Цян з Польщі.

У чоловіків золото вибороли німець Тімо Болл, перемігши у фіналі свого співвітчизника Патріка Баума — 4:1. Бронзу виграли серб Олександр Каракашевіч і словенець Боян Токіч.

Українці виступили невдало. В 1/32 фіналу завершили виступ Євген Прищепа і Олександр Дідух, в 1/64 фіналу — Коу Лей і Ярослав Жмуденко.

Настільний теніс. Особисто-командний чемпіонат Європи. Гданськ, Сопот (Польща), 16 жовтня