У 13 турі Чемпіонату України з футболу луцька «Волинь» у Києві програла «Динамо» з рахунком 2:1. після чергової поразки підопічні Кварцяного опустились на 12 місце і наблизилась до зони вильоту.

Дискваліфикація Майкона, Шикова и Масло не могла не вплинути на гру лучан. Натомість Сьомін вирішив випустити на поле трьох форвардів. Рахунок у матчі було відкрито на 13 хвилині Андрієм Шевченком, з ударом якого воротар «Волині» не справився. Кияни продовжували атакувати. І вже на 24 хвилині Мілевський забив другий м’яч.

Щоправда футболістам Кварцяного через три хвилини вдалось відквитати один гол. Шумахер виграв повітря і переправив м’яч у сітку. Однак в цілому перевага була на боці «Динамо», яке до завершення тайму мало шанси забити ще. Атаки ж «Волині» виглядали не надто впевненими.

Після перерви малюнок гри не змінився. З одного боку у киян були реальні нагоди збільшити рахунок. Але в цілому їх атаки не виглядали надто небезпечними. І говорити про тотальну перевагу господарів на полі не приходилось. З іншого боку, «Волинь» намагалась активно оборонятись і йти в атаку. Але не щастило на завершальній стадії, відчувався брак техніки. В результаті у лучан моментів для того, щоб зрівняти рахунок фактично не було.

Поразка від «Динамо» погіршила турнірне становище «Волині». Адже тепер лише два очка відділяють команду Кварцяного від зони вильоту.