Луцька «Волинь» нарешті перервала програшну серію з п’яти матчів, вигравши у київського «Арсенала» з мінімальним рахунком 1:0 в 14 турі Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Перший тайм видався доволі сумбурним. Було багато передач по полю, боротьби. Однак до гострих моментів справа майже не доходила. Хоча відчувалась певна ігрова перевага лучан.

А ось в другій 45-хвилинці «Волинь» змогла втілити свою перевагу у гольові моменти. «Арсенал» не зумів гідно протистояти тактиці суперника. До 85 хвилини, коли підопічні Кварцяного таки відкрили рахунок, «Волинь» могла забивати як мінімум двічі. А на 85 хвилині Гобер забив м’яч у ворота гостей головою. Фінальний штурм у гостей з столиці також не вдався. В них все ж був шанс пробити по воротам, але Одібе попав в суперника. На цьому гра завершилась.

У післяматчевому інтерв’ю Віталій Кварцяний був відносно спокійним. Він сказав, що багато попрацював з футболістами в тактичному плані. І команда віднеслась до матчу відповідально. У суперника не було шансів в атаці. «В цілому ми задоволені», — зазначив наставник «Волині».

Стосовно ж долі Аппіа, то Кварцяний сказав, що він непоганий гравець, але в йому не вистачає фізичних кондицій і вміння боротись за м’яч.