Відбулися матчі 1 / 8 фіналу Кубка України. Дубль нападника «Шахтаря» Едуардо дозволив донецькій команді обіграти київське «Динамо» — 3:2.

Київська команда невдало розпочала матч, пропустивши два швидкі м’ячі від «гірників». У результаті позиційної помилки Михалика Едуардо вивів «Шахтар» вперед у рахунку на дев’ятій хвилині зустрічі, а через 12 хвилин Тарас дозволив Луїсу Адріано прострелити уздовж штрафного майданчика на Тейшейру, якому залишалося лише підставити ногу і переправити м’яч у ворота.

«Динамо» скоротило розрив в рахунку за кілька хвилин до перерви. Гусєв навісив у штрафний майданчик донецької команди, Шевченко головою не дотягнувся до м’яча, а удар Ярмоленка прийшовся в протихід Рибці.

У другому таймі кияни мали шанс зрівняти рахунок після удару Алієва з 17 метрів, але «Шахтар» врятувала штанга.

На 88-й хвилині Едуардо в контратаці забив свій другий гол в цій зустрічі, а м’яч Мілевського на 92-й хвилині лише підсолодив пігулку поразки команди Юрія Сьоміна.

Львівські «Карпати» у домашньому матчі з мінімальним рахунком 1:0 здолали харківський «Металіст».

Запорізький «Металург» сенсаційно розгромив полтавську «Ворсклу» з рахунком 3:0.

Луцька «Волинь» у додатковий час здолала дніпропетровське «Дніпро» з рахунком 3:2.

У чвертьфінал Кубка України вийшли «Шахтар», «Карпати», «Зоря», донецький і запорізький «Металурги», «Волинь», київський «Арсенал» і «Чорноморець».

1 / 8 фіналу

Сталь Дніпродзержинськ — Чорноморець — 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 — Цигирлаш (11), 0:2 — Цигирлаш (32), 0:3 — Фонтанелла (35), 0:4 — Лео Матос (69).

Буковина — Арсенал К — 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 — Мазілу (67), 0:2 — Мазілу (90).

Металург Д — Кривбас — 4:0 (2:0, 2:0)

Голи: 1:0 — Чечер (12), 2:0 — Маріо Сержіо (41, пенальті), 3:0 — Траоре (57), 4:0 — Траоре (74).

Волинь — Дніпро — 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)

Голи: 1:0 — Гобер (17), 1:1 — Коноплянка (36, пенальті), 1:2 — Зозуля (38), 2:2 — Шарпар (81), 3:2 — Рамон (92, пенальті) .

Металург З — Ворскла — 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 — Жуніор (27), 2:0 — Рудика (63), 3:0 — Пісоцький (85).

ФК Суми — Зоря — 1:3 (1:1, 0:2)

Голи: 1:0 — Грачов (13), 1:1 — Лазарович (36), 1:2 — Силюк (73), 1:3 — Мілько (90).

Карпати — Металіст — 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 — Зеньов (59).

Динамо К — Шахтар — 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 — Едуардо (9), 0:2 — Алекс Тейшейра (21), 1:2 — Ярмоленко (41), 1:3 — Едуардо (89), 2:3 — Мілевський (90)

Джерело: Gazeta.ua