Луцька «Волинь» в напруженому і драматичному матчі продемонструвала характер і силу волі та змогла, граючи більшу частину гри в меншості, вибити з Кубку України дніпропетровський «Дніпро». Матч завершився з рахунком 3:2 на користь команди Кварцяного.

«Волинь» розпочала матч дуже потужно і впевнено і понад 30 хвилин на полі була одна команда. Підопічні Кварцяного вийшли вперед на 17 хвилині, коли скориставшись помилкою голкіпера, Гобер відправив м’яч у ворота. Через деякий час Шумахер забиває другий гол, але арбітр помилково його не зарахував.

«Волинь» продовжувала тиснути, однак на 37 хвилині стався прикрий інцидент для господарів поля. Зозуля вибіг один на один з Недільком і впав у штрафному. Неділько побачив перед собою червону картку, а пенальті у ворота команди реалізував Коноплянка. А ще через хвилину гра зовсім змінилась: Зозуля забив другий м’яч і «Волинь» опинилась в дуже непростій ситуації.

У другому таймі «Волинь» намагалась діяти старанно. Але спочатку здавалось, що «Дніпро» не планує випускати матч з-під свого контролю. У гравців суперника було навіть кілька нагод для взяття воріт лучан.

Однак ближче до завершення 2-го тайму проявились вольові якості і фізична підготовка «Волині». Господарі пішли в атаку і у штрафному «Дніпра» почала виникати паніка. На 81 хвилині Шарпар зрівняв рахунок. Основний час переможця не виявив, тому був призначений додатковий.

На початку першого овертайму на 92 хвилині гравці гостей завалили Гобера в штрафній. Пенальті реалізував Лопес. «Волинь» вийшла вперед. А на 100-ій хвилині Зозуля за суперечку з арбітрами був видалений з поля. Кількість футболістів обох команд на полі зрівнялась. Знайти в собі достатньо сил відігратись гості так і не змогли.