У 15 турі Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги луцька «Волинь» в гостях розібралась з луганською «Зорею». Матч завершився з рахунком 0:2 на користь підопічних Кварцяного.

Цю гру команди розпочали з видалення. На 6 хвилині футболіст господарів Джаба Ліпартія заїхав бутсою в обличчя воротарю «Волині» Романенку і був покараний червоною карткою.

Взагалі становище «Зорі» на сьогодні і так не найкраще. В команді переповнений лазарет, що не дозволяє їй вести успішну боротьбу з суперниками на полі. Однак у грі з «Волинню» луганчани мали певні шанси, зважаючи на виснажливий матч своїх суперників з «Дніпром» в середу. Проте навіть ці потенційні шанси реалізовані не були.

У першому таймі ініціативу захопили гості. Футболісти «Волині» мали кілька нагод відкрити рахунок. Але нерідко «Зорю» виручав Шуховцев, а також — штанга.

У 2 таймі малюнок гри не змінився. «Волинь» продовжувала тиснути на суперника. Вихід один на один не реалізував Шарпар, який пробив у воротаря. На 65 хвилині під час кутового Майкон зіграв на випередження і головою підрізав м’яч у дальній кут воріт. Це його 11 гол в чемпіонаті.

Наприкінці матчу «Волинь» мала ще кілька моментів для взяття воріт. На доданій хвилині Бута розстріляв ворота Шуховцева і поставив крапку в зустрічі.

Таким чином, «Волинь» вийшла на 10 місце, набравши після першого кола 18 очок.