Цьогоріч шкільний автопарк Волині збільшиться на 19 транспортних засобів, 3 з яких уже попрямували у територіальні громади області.

Читайте також: Маленькі лучани створили майже 200-метровий рушник і встановили рекорд України

У День Державного Прапора України, голова облдержадмінстрації Юрій Погуляйко вручив ключі від інклюзивних шкільних автобусів головам територіальних громад, йдеться на сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, з 2003 року в Україні діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус». У цьому році  на закупівлю шкільних автобусів для Волинської області державою виділили понад 18 млн грн.  З обласного та місцевих бюджетів забезпечено 50-ти відсоткове співфінансування на придбання 19 автобусів, з них 3 – спеціальні для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Це лише старт щодо оновлення існуючого парку шкільних автобусів та формування оптимальної мережі закладів освіти Волині, приведення її у відповідність до реальних потреб місцевих громад. Ще 16 транспортних засобів незабаром зустрінуть свої власників.

Голова ОДА Юрій Погуляйко особисто вручив ключі від новеньких шкільних автобусів представниками територіальних громад, а саме:

– начальнику гуманітарного відділу Вишнівської територіальної громади Валентині Микитюк;

– директору Затурцівської спеціальної школи «Центр освіти» Волинської обласної ради Ларисі Лопухович;

– першому  заступнику селищного голови Маневицької територіальної громади з питань діяльності виконавчих органів Сергію Борисюку.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook