Збірна Англії перервала невдалу серію у матчах проти Швеції, обігравши скандинавів вперше з 1968 року. Гра на «Уемблі» закінчилася з рахунком 1:0.

Англійцям вдалося відзначитися на 22-й хвилині. Стюард Даунінг виконав подачу на лінію воротарського майданчика і Гарет Беррі класно пробив головою у правий кут, забивши 2000 гол збірної Англії.

В подальшому англійці були ближчими до другого м’яча, ніж шведи до нічиєї.

Попередню перемогу над шведами англійці святкували 22 травня 1968 року, після чого команди зіграли між собою 12 матчів (4 перемоги шведів і 8 нічиїх).

Цікаво, що дата останньої перемоги над Швецією збіглася роком останнього чемпіонства «Манчестер Сіті» — «городяни» вигравали титул саме в 1968 році і ось у цьому році впевнено лідирують у Прем’єр-лізі.