Під час матчу «Динамо» проти «Олександрії» ультрас киян провели акцію протесту проти керівництва столичного клубу.

На 35-й хвилині зустрічі фанати вивісили банери з написами «За останні 3 роки відвідуваність домашніх матчів зросла в 2 рази» і «Где же болельщики, Коля?». Адресовані вони були безпосередньо директору департаменту по роботі зі ЗМІ та вболівальниками в «Динамо» Миколі Несенюку. Нагадаємо, причиною нинішнього конфлікту ультрас і керівництва клубу стало непотрапляння на харківський стадіон у матчі 16 туру «Металіст» — «Динамо».

У перерві фанати повернулися на свої місця, а частина їх розосередилася по трибунах стадіону, роздаючи присутнім листівки червоного кольору, де закликалося підняти «червоні картки» на знак протесту по свистку на другий тайм.

Нагадаємо, матч «Динамо»-«Олександрія» завершився розгромною перемогою киян з рахунком 4:0. Голи забивали Ідейе, двічі Ярмоленко і олександрієць Назаренко відзначився автоголом.

Джерело: Gazeta.ua