Луцька «Волинь» зазнала поразки у матчі 17 туру проти сімферопольської «Таврії» з рахунком 1:0.
Матч відбувся 19 листопада, в суботу.

Більша половина гри проходила в жорсткому протистоянні на полі. Темп поєдинку був невисоким через часті зупинки матчу та стиль гри обох команд. Кожна з них намагалась швидко переходити в атаку, але коефіцієнт корисної дії був невисоким.

На 15 хвилині голкіпер «Волині» Всеволод Романенко зазнав зіткнення і покинув гру. Зазначимо, що нещодавно воротар лучан вже був травмованим і щойно повернувся у гру, як знову зазнав травми.

Не дивлячись на те, що гра була не надто видовищна, моментів у двох команд вистачало. І «Волинь», і «Таврія» мали майже 100%-ві шанси для взяття воріт. За такої ситуації закономірно було очікувати на нічийний результат. Але наприкінці матчу гості спробували грати на утримання рахунку. І на 89 хвилині Максим Калиниченко після передачі Любеновича відправив м’яч у сітку воріт Неділька. Штурм у підопічних Кварцяного не вийшов. А Майкон встиг ще й отримати чергову червону картку за грубу гру.