Луцька «Волинь» поступилась дніпропетровському «Дніпру» з рахунком 1:2 на своєму полі у матчі 18 туру Чемпіонату України з футболу.

Тренери віддали перевагу перевіреним гравцям. Активніше гру розпочали гості, але реалізувати свій потенціал у гол не могли. А ось на 24 хвилині «Волинь» могла відкривати рахунок. Пічкур вискочив один на один з Лаштувкою, але чомусь пробив прямо в голкіпера «Дніпра». Через п’ять хвилин був аналогічний момент. І знову Пічкуру не пощастило.

Не використавши нереалізовані моменти, луцькі футболісти були покарані голами у свої власні ворота. Через помилку Масло Калініч обіграв Неділька і закинув м’яч у ворота. А пізніше, на 38 хвилині, той же Калініч замкнув навісну передачу Коноплянки.

У другому таймі «Волинь» заграла значно активніше у атаці. Вплинули на стиль гри і заміни, які виконав Кварцяний. Рамон Лопес вже на 47 хвилині відквитав один м’яч. Після цього тиск на ворота «Дніпра» продовжувався. За одну хвилину «Волинь» змарнувала дві нагоди для взяття воріт.

«Волинь» атакувала й потім, але гості непогано оборонялись. В підсумку лучани свій третій матч у цьому сезоні «Дніпру» все-таки програли.