Гроші люблять тишину — каже голова облдержадміністрації Василь Берташ, проте, всеж провів підсумкову перс-конференцію за 2011 рік та розповів про плани на майбутній 2012 рік. Він зазначив, що реалізувати задумане вдалося. В області відкрили 5 нових шкіл.
Рівненщина другий рік поспіль отримує цільову субвенцію з держказни на будівництво дитсадків і створення груп в уже існуючих, відтак, цьогоріч в області вже відкрили 37 оновлених дошкільних навчальних закладів. Водночас 2011 рік на Рівненщині проголошено роком сільських доріг, тож прокладено більше 300 кілометрів білощебеневих вулиць.
Водночас селяни отримали дороги, освітлені вулиці та газ. Загалом на Рівненщині протяжність газових мереж у цьому році зросла на понад 150 кілометрів, блакитне паливо отримали майже 3000 нових абонентів. А жителі села Пугач Сарненського району, окрім газопостачання, мають віднині ще й якісну питну воду, якої чекали майже 40 років.
Голова облдержадміністрації зазначив, що у березні 2012 року буде розпочато будівництво палацу спорту «Льодовий Дворець» у Рівному, адже обладнання вже закуплено. Всього на побудову планується затратити біля 34-35 мільйонів гривень. Таких комплексів в Україні буде не більше 5-6. У «Льодовому Дворці» проводитимуться змагання по хокею та фігурному катанні. Василь Берташ подякував Президенту України за кошти які надходять із державного бюджету, адже їх більше, аніж у всі інші роки, що дало змогу працювати ефективніше: «Я не одноразово наголошував, що Рівненщина, на жаль, є дотаційним регіоном. Але сьогодні маємо підтримку Президента України Віктора Януковича, а також Уряду. Відтак, вперше за роки незалежності Рівненщина отримала на розвиток понад 250 мільйонів гривень з держбюджету.
У 2012 році ми і надалі будемо продовжувати будувати школи, дороги та інше. Ми визначили, що наступний рік, буде роком спорту. Тому буде зроблено інвентаризацію всіх спортивних майданчиків та закладів в Рівненські області».
Попри запевнення Василя Берташа, що дороги ремонтуються, варто зазначити, що через декілька місяців після такого «ремонту», ті ж дороги, потребують нового вкладання коштів, адже ремонтують їх у більшості випадків у кінці року, тобто у листопаді-грудні при несприятливих погодних умовах. Постає справедливе питання, для чого щомісячне «закатування» сотні тисяч гривень в асфальт? А відповідь лише одна, мабуть на цьому легко заробити, адже ремонтовані ями порахувати нереально.
А щодо ремонту дороги Рівне-Луць, Василь Берташ каже, що вона взагалі виключена із фінансування.
Також очільник області повідомив, що до Верховної ради йти не збирається: «Мене Президент призначив головою облдержадміністрації, тому я планую працювати там де мене призначили. У народні депутати не піду».
Коментарі
коментарів немає