У стінах Луцького замку відзначали Пасху. Це благодійна акція зі збору коштів онкохворим дітям, яка відбулася 26-ого травня у рамках святкування 1025 –річчя Хрещення Русі. Повідомляють "Волинські новини".

Організатори заходу - молодіжний відділ при волинській єпархії української православної церкви і благодійний фонд «Стопрак».

Розпочався захід театралізованим дійством: князь Володимир прибуває до Лучеська. Сцену зіграли артисти Волинського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Першими відкрили свято хор «Дзвони Волині» із Луцького Храму всіх святих землі Волинської. А до присутніх звернулися керуючий Волинської єпархії митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, луцький міський голова Микола Романюк, а також заступники голів облдержадміністрації і обласної ради Олександр Курилюк і Валентин Вітер. Представники ж духовенства і влади під час заходу пожертвували гроші для онкохворих дітей.

А протоієрей Григорій Коваленко зачитав побажання від митрополита Київського і всієї України УПЦ Володимира: «Фестиваль, що поєднує духовне просвітництво з благодійністю, нехай воскреслий Христос допомагає вам у ваших справах».

Загалом у заході взяло участь більше 20 хорів та солістів. Завадив дещо святу дощ, який трохи розігнав глядачів.