Площа України стрімко зменшується. Частина законної української території відходить Польщі, - пише Волинський інформаційний портал із посиланням на The Kiev Times.
Поляки адаптуються до зміни русла річки Західний Буг, зміцнюючи береги залізобетонними плитами та верболозом.
Як розповіли у Волинському управлінні водного господарства, на 119 ділянках, які становлять 30 кілометрів, або вже змінюється, або зовсім скоро зміниться русло річки не на користь України. Голова Забузької сільської ради Сергій Хомик стверджу, що, якщо так триватиме і далі, то земля відійде полякам, а в українських селян буде лише формальний документ про володіння.
Для української прикордонної служби теж роботи вистачає. Все частіше доводиться переносити прикордонні стовпи через розширення Польщі.
Українські гідрологи заявляють про необхідність наслідувати приклад польських колег, приймаючи умови, які диктує природа. Вони порахували, що для цього з державного бюджету країни має бути виділено 200 мільйонів гривень, а торік для такої роботи виділили всього 500 тисяч гривень. За ці гроші розчищаються кілька кілометрів Бугу і зміцнюється берег металоконструкціями. Проте тільки регулярне фінансування здатне запобігти стрімкому зменшенню площі України.
Коментарі
богдан пыж
17.10.2013 14:30:56
Це начало,демократичного руху в Европу.Яценюки,тягнибоки,клички отдадут пол Украины,чтобы получить посады.А януковичи отдадут другу частину ридной матки,чтоб остаться на посаде!!!
пыж, не пыжся
22.10.2013 12:30:44
кордон проходить по природній по річці. русло змінюється, але завжди шукає найнижче місце. Буг не Хуанхе, на сотню кілометрів від своєї долини не відхилиться. І на гору не підніметься. Що, кілька метрів заплави, природоохоронної смуги, яку з будь-якого боку не можна використовувати в господарстві - це політичне питання? Про які документи на володіння землею тут згадується?
не Хуанхе
31.12.2013 10:27:05
це точно, бо Хуанхе тече через скелястий рельєф, а Буг через піщано-глиняний, тому простіше змінити русло нашому рідному, рятує від радикальних змін після кожної повені відсутність великих перепадів висоти,. гідрологи, мля...
Анонім
01.11.2013 11:04:26
А включити мізки не пробував? Чи замість мізків ГАЛЬМІВНА РІДИНА? При чому тут Яценюк, Тягнибок, Кличко? Роками в СОВЄТСЬКИЙ період в гонитві за високими показниками по збору врожаїв,( МІЗКАМИ не думали ) розорювали та засівали береги річок, що призвело до замулення цих річок, а потім і зовсім зникнення. Природа-матінка не дурна! А наші чиновники, швидше вкрадуть, ніж щось зроблять. Тобто на папері все так гарно, але на ділі, шелестить тільки в кишенях можновладців!
Игорь
02.12.2013 13:43:31
Тоже самое и по Днепру с Беларусью. Но там хоть чтото пытаються сделать так как размеры больше. Денег как всегда мало и то часть украсть надо
рекс
12.11.2013 09:48:31
только не паниковать !пока венгры с румынами чухаются нужно всю волынь отдать отым мылым парубкам коксу и квасневскому шоб воны зря ногы не былы это будет первый шаг в европу!может тогда они от юли отвяжутся бо вона вже ходыты нэможе
акакий
21.11.2013 17:43:27
рекс -даун
Ано !
22.11.2013 20:56:47
ерьомушка, позамил, синаша китайский от і маєтся: откудо ударит 10-ти тисячная ескадра камікадзе ХАХА
ПОДУМАЙ
09.12.2013 09:25:27
Упоминание о "Законе о реституции", действующем в Евросоюзе, по которому поляки, австрийцы, и иже с ними, отсудят у Украины всё, что было построено на Западной Украине до 1939 года. А к этому ещё и земли, принадлежащие польской шляхте и польской католической церкви. А за разрушенное потребуют компенсацию в евроценах. Так, что, вся Западная Украина станет опять польской, а украинцы вернутся в прежнее состояние польских холопов.
Богдан
20.12.2013 13:04:04
Твої страшилки вже не актуальні...
Strachy na Lachy
03.01.2014 12:11:39
Pora postawić na granicy linię obrony z bunkrami, zasiekami z drutu kolczastego (przeciw husarii) i fortyfikacjami. Co bardziej oszołomieni nazi-banderowcy powinni pełnić dyżury 24 godzinne na granicy. Nigdy nic nie wiadomo. Trzeba być czujnym!... Do Unii Europejskiej też nie należy wchodzić bo Europejczycy wykupią ukraińską ziemię i wywiozą do siebie!
Богдан
20.12.2013 13:02:58
А це якраз нехлюйство ПР вони при владі.. І вони повинні за це дбати. Точно так Як Росія укріпила свій берег в Керченській при тоці....
lsvkiev
27.12.2013 14:27:23
Очередной дебильный текст. Да хоть вообще пусть реку выпьют. Линия границы условна и постоянна. Есть река или нет - не важно. С изменением русла не связана.
Гість
04.01.2014 06:26:57
Жаль, що Буг не змінив своє русло по Дніпрі, тоді точно вже були б в Євросоюзі ! А так приходиться залежати від якогось бидла Донецького і його продажного уряду...