Сьогодні полудень віку святкує чудова людина і вже легендарна постать в історії луцької «Волині». Володимиру Даниловичу Мозолюку 28 січня виповнилося 50 років. Лучанину Володі Мозолюку виповнилося сімнадцять років, коли його запросили у команду майстрів – луцьке «Торпедо» - пишуть на офіційному сайті ФК «Волині».

 Він почав забивати і настільки добре зарекомендував себе, що у середині 1980-их виступав за вищоліговий «Дніпро» та першоліговий нікопольський «Колос». У «золотому» 1989-му повернувся до рідної команди, аби відразу із «Волинню» завоювати перше місце у другій радянській лізі. Власне період з 1989-го до середини 1990-х – це розквіт кар`єри нападника Володимира Мозолюка, який забивав голи на будь-який смак у другій союзній, вищій та першій українських лігах. У сезоні 1995-1996 рр. Володимир Данилович із 14-ма голами посів шосте місце у списку бомбардирів українського чемпіонату. Всього ж Мозолюк забив за «Волинь» 89 голів, зовсім небагато не «дотягнувши» до абсолютного рекорду своїх партнерів Андрія Федецького та Володимира Дикого.

Завдяки природним даним та працелюбству Володимир Мозолюк грав на найвищому рівні доволі довго, і навіть закінчивши кар’єру в 2000 році, продовжував виступати за аматорські команди. Нині Волоидмир Данилович – тренер молодіжного складу луцької «Волині». Увесь колектив ФК «Волинь» вітає Володимира Мозолюка із днем народження. Зичимо вам, Даниловичу, довгих років життя, любові у родині, «зіркових» вихованців та перемог рідної команди