Напередодні загострення протистояння між силовиками та протестувальниками у Києві до четвертого президента Віктора Януковича приходили голова та заступник голови АП Андрій Клюєв та Андрій Портнов,  також лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. Про це інформує Українська правда.

Окрім того, за даними журналіста Мустафи Найєма, 17 лютого до Януковича приходили «регіонали» Борис Колесніков та Вадим Новінський, тодішній спікер парламенту Володимир Рибак, лідер Компартії Петро Симоненко.

18 та 19 лютого, коли силовики буквально десятками вбивали мітингувальників, на прийомі у екс-президента побували тодійшній в.о. прем'єра Сергій Арбузов, екс-глава Ради міністрів Криму Анатолій Могильов, Клюєв, радниця Ганна Герман, тодішній заступник голови АП Юрій Чмирь, депутат «Батьківщини» Олександр Турчинов, Новинський, екс-глава МОЗ Раїса Богатирьова, командувач внутрішніх військ Станіслав Шуляк, начальник Держохорони Сергій Кулик.

Тоді ж Януковичу телефонували із США.

20 лютого, напередодні підписання угоди про врегулювання кризи до четвертого президента ходили лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош, екс-глава МЗС Леонід Кожара, Герман та Чмирь.