Російські військові знову проводять мегамасштабні навчання по всьому західному кордону Федерації і дуже близько від українського, йдеться в сюжеті «Новин 2+2». Про це пише ТСН.

Екіпажі штурмовиків «Су-25» Південного військового округу відпрацьовуватимуть авіаудари по об'єктах умовного ворога. Найближчі два дні на території Краснодарського краю - це недалеко від Криму - вони здійснять сорок вильотів та нанесуть п'ятдесят авіаударів по наземних цілях ракетами класу «повітря-земля» та керованими авіабомбами.

Крім того, пілоти відпрацьовуватимуть ухилення від протиповітряної оборони супротивника за різних метеоумов та в різні години доби. Навчальні польоти будуть і в Примор'ї. Там екіпажі «Су-27» та «Су-24» відпрацьовуватимуть ведення повітряного бою поодинці, у парах та ланками. Інженерні частини Північного флоту відпрацюють спорудження та подолання мінно-вибухових загороджень під час висадки морського тактичного десанту на узбережжя. У Центральному військовому окрузі свої навчання проводять артилеристи. Вони відпрацьовують використання реактивних систем залпового вогню «Ураган».

Практикуються і в Абхазії. На полігони вийшли снайпери. Вони навчаються техніки прихованого пересування та навичок розвідування цілей. Стрільби ведуть з гвинтівок «СВ-98» та «СВД-С» на дистанціях до 1,2 км. Навчання також розпочались і в Придністров'ї. Там миротворці відбивають навчальні атаки терористів, які намагаються захопити військове містечко.

Нагадаємо, колишній міністр оборони та екс-секретар РНБО Євген Марчук вважає, що найближчі два дні стануть найкритичнішими в історії незалежної України.

Відео можна переглянути тут.