У серпні голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко дав завдання волинським підлеглим «зайнятися» мільйонним хабарем від ПортСity. Як виявилося через місяць, волинські СБУшники цим не займаються. Пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, що 200 тисяч гривень хабара отримав заступник голови ДСНС від луцького підприємця за підписання актів прийняття в експлуатацію систем протипожежного захисту торгово-розважального центру у Луцьку. Але це лише п’ята частина запланованої суми. Усього від луцького директора високопосадовець мав отримати мільйон гривень.

Так, 1 серпня під час засідання ІІІ Антикорупційного форуму голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко дав завдання волинським підлеглим.

«Я вже сьогодні даю доручення волинянам, аби ви зібрали додаткові матеріали, щоб ми звернулися в суд», - наголосив головний СБУшник.

На продовження теми, кореспондент ІА Волинські Новини звернувся у Волинське управління СБУ, аби дізнатися про результати слідства й повідомити про них наших читачів.

«Факт був зафіксований у Києві, тому цим займаються в Києві. Можливо, частково готували якусь інформацію, але цим Київ займається», - прокоментувала представник зв’язків з громадськістю Іванна Поліщук.

Тому, аби дізнатися, де заховані «хвости» цієї справи, редакція підготувала інформаційний запит у Службу безпеки України в Київ.