Народна Самооборона міста Рожище б'є на сполох з приводу призначення головою їхньої РДА Інни Гайворонської. Активісти мотивують це тим, що нова очільниця району є близькою людиною одіозного екс-керівника тієї ж РДА Олега Савчука.
Зокрема, Інну Гайворонську називають чи то дружиною, чи то подругою серця пана Савчука. Відтак активісти висловлюють побоювання, що у районі може повторитися ситуація, коли райдержадміністрацію очолював сам Олег Савчук, якого у 2008 році було звільнено з посади Указом Президента «за неналежне виконання посадових обов'язків». Тим часом в пресі по цьому питанню екс-посадовцю закидали земельні оборудки.
Як повідомив у коментарі інтернет-виданню «Під прицілом» керівник «Народної Самооборони» міста Рожище Олександр Дулюк, ця панянка уже віддавна є «бойовою товаришкою» спритного ділка Олега Савчука. Зокрема, при Савчуку її пам'ятають на посаді керівника юридичного відділу Рожищенської РДА, згодом разом з Олегом Савчуком вона працювала і в КП «Зелене господарство».
Поряд з Олегом Савчуком Інна Гайворонська часто фігурує і у соцмережах. Зокрема, чи не на кожному фото з різноманітних зустрічей, круглих столів та семінарів з приводу місцевого самоврядування.
Навіть разом стояли на Євромайдані.
Тож, не виключено, що саме «великий реформатор» Олег Савчук дав дорогу в життя новопризначеній 32-річній голові РДА.
Однак представники «Народної Самооборони» висловлюють своє обурення не стільки наближеністю нової очільниці РДА до колишнього посадовця, скільки тим, що губернатор Володимир Гунчик свого часу пообіцяв представникам громадськості вислухати їхню думку з приводу потенційних кандидатів на цю посаду та провести публічні обговорення кандидатур.
«Я розумію, що це - вертикаль Президента, але за що тоді люди стояли на Майдані. Це думка не тільки самооборони, але й ряду осередків політичних партій. Я так думаю, що завтра буде підготовлений лист за підписом місцевих осередків партій, - резюмує Олександр Дулюк.
За інформацією Олександра Дулюка, ані Інна Гайворонська, ані Володимир Гунчик до громадськогості району з питанням погодження її кандидатури не зверталися і ніяких розмов не було.
Натомість сама Інна Гайворонська стверджує, що вона вже встигла зустрітися з представниками місцевих політсил і їй висловили підтримку.
«Надзвичайно важливою на даний момент є консолідація усіх політичних сил демократичного спрямування району у напрямку спільної роботи в підготовці стратегічного плану розвитку. Кожна громадська ініціатива в районі буде почута та повинна займатись суспільно корисними справами на благо району, а не в супереч. В період військових дій на Сході нашої держави не є часом для внутрішніх конфронтацій. Головне завдання для нас – визначення напрямків сталого розвитку району та збереження миру. Мені дуже приємно, що я відчула підтримку переважної більшості політичних партій та громадських організацій нашої районної громади і вже із наступного тижня ми сядемо спільно за круглих стіл для визначення основних кроків нашої спільної взаємодії», - прокоментувала Інна Гайворонська прес-службі Самооборона Волині.
Представлення новопризначеної голови Рожищенської РДА заплановане на завтра, 12 годину 12 березня. Інну Гайворонську повинен представляти голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик. На сторінці Самооборони Рожищ у Facebook пропонують громаді району прийти у цей час до РДА та задати свої питання губернатору.
Коментарі
Волинянин
11.03.2015 16:14:53
В кожному підрозділі ОДА така ситуація: як не коханка, то дружина без шлюбу!
007
11.03.2015 16:58:23
Липіни вітають
Дядя Ваня
11.03.2015 17:19:57
Нарешті хтось може сказати, вона жінка чи коханка?
111
11.03.2015 17:58:52
Звичайно, що коханка. Син у нього - 20 років.
Знаюча
11.03.2015 20:45:23
Це коханка, яка зруйнувала чужу, порядну родину, які спільно прожили понад 20 років. А ця повія п не має ні крапельки совісті, а професіоналізм її самі знаєте де. А сину не 20 а 25 років. Ця людина "високо аморальна",як і Пан Олег, який жив у сімї, а днкретні платив коханці, яка залетіла. Кримінальна історія і сумна.
іра
11.03.2015 19:53:24
Що за дибільна країна!!! За Що гинуть люди! Щоб нами керували такі покидьки!!!
Знаюча
11.03.2015 20:47:56
Я дуже багато можу розповісти про цю жіночку легкої поведінки, як, де і коли вона прийшла в Рожище і чого варта.
саша
11.03.2015 20:49:10
краще ВОНА,чим Дулюки з Бурим алкашом ,
Знаюча
11.03.2015 21:03:12
Повія з Тернопільської обласі, Борщівськог району с. Цигани? Яка злакомилась на усе готове у Підлісках? Схаменіться, рожищани. Я б сама прийшла на це "представлення" 12.03. до РДА, і захопила ту сімю, яку ця "патріотка" розвела.
рда
13.03.2015 00:54:53
якщо баба не може втримати чоловіка то ніяка п... як ви виразились його не забире.........а ви на себе давно в зеркало дивились чи ніхто не ведеться
націоналіст
12.03.2015 07:31:32
аргументуй - чим краще.може сам покеруєш районом, чи кишка тонка? п***ти -не мішки таскати
Знаюча
11.03.2015 21:12:05
Прийде час і Савчуку і його коханці збирати каміння все попереду.
Знаюча
11.03.2015 21:23:51
Ви не праві, такі аморальі особи будуть керувати громадою? Рожищани схаменіться, гоніть її в три шиї з чужої хати і родини.
Знаюча
11.03.2015 21:37:24
Я напевно приїду на представлення цього аморального фахівця і запрошу сімю пана Савчука справжню, за якою він зробив собі карєру жив як сир в маслі понад 20 років.
Небайдужа
11.03.2015 21:38:59
Рожищани, на що ви дивитесь, на що погоджуєтесь, де ваші очі?
віталій
12.03.2015 09:59:30
люди добрі. Я знаю цю людину. Вона є дружиною Савчука і вони виховують маленьку донечку. Заспокійтеся. Майте повагу хочаб до себе
угу
12.03.2015 16:11:40
якщо знаєш, напиши звідки в неї прізвище - ГАЙВОРОНСЬКА
ага
13.03.2015 17:11:04
Прізвище Гайворонська залишилось від першого чоловіка
павка корчагін
12.03.2015 14:24:23
А старий долбо..об Гунчик на що дивиться
Зіна
12.03.2015 15:08:27
яка чудова люстрація- у парламент йдуть сім"ями, у міністерствах працюють сім"ями, а тепер і районами сім"ї будуть керувати. Такого відвертого б...ства при Януковичі таки не було. За що гинули люди на Майдані?
рда
13.03.2015 00:56:22
не цінемо що маємо!!!!!!!!!!!!
знаюча
12.03.2015 23:49:52
Це лише початок бл..ства, яке в рожищах розвели такі керівники,не перед чим не зупиняються,ні чого в них немає святого,ні сімї ні дітей ні Бога.
рда
13.03.2015 00:51:44
Про мене хай мною керую хто хоче хоч і повія , але якщо в неї є голова на плечах то вона доведе все доладу і тут буде порядок. А Вас звіх жаба давить ........ а ви старі клухи самі в 4 стіна... гарна погода так що мітли в руки і на суботнік бабоньки ..............на суботнік
карат
13.03.2015 09:55:46
Справа в тому що самообороні дуже добре було коли при владі був Дулюк, Цікава ситуація - один брат голова РДА, другий самообороною керує. Роблять що хочуть, а кваліфікації нуль. На хвилі Майдану всяка нечисть на гору повилазила.
я
13.03.2015 10:22:29
чула, що Дулюка Гунчик в радники забрав. Так що тепер - усім добре
карат
13.03.2015 10:17:56
Так що самооборона в даному випадку виступає не проти Гайворонської, а проти того, що їх відігнали від влади. Невже хтось думає, що вони так про людей піклуються????????
Люди
14.03.2015 17:59:34
Інна, я тебе не впізнаю... Що ти робиш????
Рожищанин
17.03.2015 09:42:20
Це дані з офіційного сайту Рожищенської РДА за Гайворонську З грудня 2006 року по 11.03.2015 р. Заступник керівника апарату, начальник юридичного відділу Рожищенської райдержадміністрації. З 2011 року - по лютий 2015 року Директор Інституту аналізу державної та регіональної політики Я щось не розумію: яка посада на гомадських засадах? Заступник керівника апарату, начальник юридичного відділу Рожищенської райдержадміністрації чи Директор Інституту аналізу державної та регіональної політики, бо одночасно займати 2 посади якось...
????????????????????????????????
23.03.2015 15:36:11
ЯКА влада така й адміністрація