До зведеної групи, яка вирушила на Схід, увійшли десять досвідчених розшуківців УМВС, міських і районних відділів. Хлопці вже неодноразово побували у зоні АТО, тож добре знають завдання, які доведеться виконувати. А міліціонери, які повернулися із відрядження, зможуть відпочити у родинному колі, - повідомляє прес-служба волинських правоохоронців.

Уже там, на місці дислокації, правоохоронці нестимуть службу на блокпостах, братимуть участь у наведенні порядку та підтриманні стабільності на контрольованій території, патрулюватимуть вулиці міст і сіл, надаватимуть допомогу місцевому населенню.

 

 

Проводжали групу міліціонерів у відрядження та зустрічали колег зі Сходу в.о. начальника Управління Анатолій Петрушин, заступник начальника – начальник кримінальної міліції УМВС України у Волинській області Олександр Балицький, начальник УКР Геннадій Єпіфанович, а також колеги, друзі та рідні.

- Захищати свою Вітчизну – це священний обов’язок кожного громадянина. Вже понад рік у зоні бойового конфлікту працівники органів внутрішніх справ Волині добровільно, за покликом серця, відстоюють право українців на незалежність. Тривале та небезпечне протистояння не зламало вас. Своїм гідним прикладом, добросовісною службою ви демонструєте вірність закону й відданість українському народу, - з такими словами звернувся до захисників Олександр Балицький.

 

Працівники карного розшуку вишикувалися на території храму Святого Георгія Побідоносця. Протоієрей Олександр Мазурак благословив міліціонерів на успішну службу та закликав присутніх до спільної молитви.

 

- Їдьте з Богом і повертайтеся з Богом! Хай же Господь вбереже усіх волинян, які їдуть на Схід із миром.

 

Оперативники, які прибули із східних рубежів, про роботу та службу розповідають мало, однак запевняють: після короткого відпочинку готові притупити до виконання безпосередніх обов’язків.