Пам'ятник «Слава праці» на вулиці Рівненській у Луцьку доведеться знищити, або ж в кращому випадку - перемістити деінде. Зокрема, у детальному плані територій між вулицями РІвненська та Електроапаратна його не передбачається. 

Як розповів заступник начальника управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради Ярослав Матвіїв, до Центру надання адміністративних послуг  звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з проханням розробки детального плану розбудови храму на вільній від житлових будинків території між вулицями Рівненська та Електроапаратна. Наразі там зелена зона та пам'ятник «Слава праці».

«Ми підготували такі вихідні дані на проектуавання, як доцільність та можливість будівництва храму.Тобто про сам початок розбудови мова не йдеться» - повідомив Ярослав Матвіїв.

Лише після засідання земельної комісії та громадського обговорення буде винесено на розгляд виконавчого комітету рішення щодо виділення земельної ділянки. Тільки в такому випадку буде прийнято рішення про можливість будівництва храму на цій території.

Натомість сам Ярослав Матвіїв, як мешканець міста зізнається, що в забудові цієї території не бачить нічого позитивного. Його обурює і той факт, що знаменитий памятник «Слава Праці» доведеться знищити, або ж перенести в інше місце.

Варто зауважити, що цей монумент в стилі авангард викликав захват у відомого скульптора Тадеуша Мисловського, під час міжнародного симпозіуму по скульптурі  у 2003 році.

Разом з тим, за словами чиновника, ЦНАП не може відмовити владиці у дозволі на розробку плану, але наразі про сам процес розбудови мова поки що не йдеться.