Основним завданням адміністраторів є забезпечення якісної, прозорої організації процесу переатестації працівників поліції на локальному рівні – у місті, області. Дізнатися про вимоги до кандидатів, їхні функціональні обов'язки, а також заповнити анкету можна нижче, - повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Проект міжнародної технічної допомоги реалізовується у рамках програми ICITAP Департаменту юстиції США. Його метою є відбір працівників до структурного підрозділу МВС, які адмініструватимуть процес переатестації співробітників Національної поліції.
Основним завданням адміністраторів є забезпечення якісної, прозорої організації процесу переатестації працівників поліції на локальному рівні (місто, область).

Функціональні обов’язки:

– співпраця з представниками місцевих громад, недержавними організаціями та Керівником Національної поліції з метою організації проведення переатестації працівників поліції в регіонах;
– організація проведення конкурсу на вакантні посади у Національній поліції;
– регулярний моніторинг процесу переатестації працівників поліції;
– звітність Міністру внутрішніх справ та Керівнику Національної поліції про процес проведення переатестації.

Вимоги до кандидатів:

– повна вища освіта;
– громадянство України;
– вільне володіння українською мовою;
– відсутність судимості;
– сильні організаторські здібності, стресостійкість, цілеспрямованість та вміння переконувати;
– досвід роботи у сфері управління проектами та персоналом не менше 3-х років.

Усі відібрані кандидати будуть прийняті на посади у профільному управлінні у складі центрального апарату МВС за трудовим договором.
Орієнтовний розмір заробітної плати: 8 тисяч гривень.

Анкету кандидата можна заповнити ТУТ: