Волинянам необхідно щомісяця, станом на перше число, знімати дані зі своїх приладів обліку газу та передавати їх до газового господарства. Саме такі заходи дозволять користувачам уникнути заборгованості, непорозумінь із нарахуваннями та сплачувати лише за фактично використаний обсяг газу. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Волиньгаз».

Згідно нового кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року, споживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії. Аби зафіксовані дані правильно відобразились в платіжці, їх треба передавати якмога оперативніше – 1,2 або 3-го числа місяця наступного за розрахунковим.

«Якщо показання лічильника були зняті споживачем раніше, наприклад 25-ого числа, то при розрахунку суми до сплати автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Тому у своїх рахунках споживачі бачать нарахування відмінні від поданих напередодні даних лічильника» - зазначив заступник голови правління з обліку та балансів ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

Нині волиняни мають змогу подавати показання лічильників кількома способами: 

  • Зареєструвавшись в Особистому кабінетіна сайті  http://104.ua/ua/
  • Зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0332)280-104
  • Написавши листа на електронну пошту[email protected]
  • Надіславши показники лічильника СМС-повідомленням на номери: 067-364-7-104 та 050-384-7-104 (у повідомленні необхідно вказати номер Особового рахунку та показання лічильника)

Споживачам варто враховувати і те, що показання лічильників найзручніше подавати за допомогою сервісу «Особистий кабінет», оскільки подані у такий спосіб дані зараховуються на особовий рахунок у той же день, тоді як дані, що отримують контакт-центри опрацьовуються довше. Тому попри те, що показання приладів обліку від споживачів ПАТ «Волиньгаз» приймає до 5 числа місяця, газорозподільне підприємство радить сповіщати про фактичні обсяги споживання раніше, аби дані були вчасно опрацьовані.

Якщо з якихось причин передані Вами показання не потрапили до особового рахунку, Ви можете вписати Ваші показання станом на 1 грудня у відривний талон рахунку за газ. Газова компанія врахує ці показання при формуванні оплати за грудень та здійснить перерахування.