Муніципали вимагають впустити їх на територію Старого ринку в Луцьку, аби оглянути контейнери, власники яких добровільно погодилися на демонтаж.

Читайте також: "Європейський Центральний ринок": пляшки з-під горілки та гори сміття, що залишають після себе базарники (фото)

Підприємці, муніципали та правоохоронці зібралися на території Центрального ринку надвечір 18 лютого, повідомляє ВолиньPost.

За словами начальниці департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Юлії Сиротинської, вже є 16 зареєстрованих заяв від суб'єктів господарювання, які вирішили вже завтра добровільно перевезти свої контейнери з території Старого ринку на Новий ринок. Юлія Сиротинська вимагає впустити її та ще п‘ятьох членів комісії на територію ринку, аби визначити, яким чином перевозити контейнери власників, які погодилися на добровільний демонтаж. Натомість присутні на ринку підприємці проти того, аби муніципали заходили на територію, мовляв, на місці немає власників, вже - не робочий час, а без власників вони не мають права цього робити.

Юлія Сиротинська звернулася до виконувача обов’язків заступника начальника Луцького відділу поліції Юрія Сидорука, аби він забезпечив безпеку працівників муніципальної варти, доки вони проводитимуть ревізію 16-ти контейнерів.

Читайте також: У Луцьку під стінами обласної поліції мітингують підприємці Старого ринку (фото)

Головна муніципалка міста переконує, що при собі має ці 16 заяв від підприємців, які погодилися на демонтаж. Утім, підприємці відмовляються дати доступ до контейнерів.

На ринку працює декілька екіпажів поліції.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook