Глава держави Володимир Зеленський змінив склад Комісії державних нагород та геральдики і призначив його керівником главу Офісу президента Андрія Богдана.

Читайте також: Зеленський виконав свою обіцянку вийти з бізнесу – ЗМІ

Згідно з указом №595/2019 від 13 серпня 2019 року, чисельність комісії скоротилася з 21 до 14 осіб.

Зі складу даної Комісії були виключені: екс-глава Адміністрації президента Ігор Райнін (був головою комісії), колишні радники президента Юрій Бірюков, Юрій Богуцький та Ростислав Павленко, журналіст Віталій Гайдукевич, народні депутати Верховної Ради 8-го скликання Ігор Гринів, Тетяна Ричкова, (фракція "Блок Петра Порошенко").

Також були відсторонені міністр інформаційної політики України Юрій Стець та міністр у справах ветеранів Ірина Фриз, а також мистецтвознавець, завідувач кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Олександр Федорук.

Додамо, що новим главою Комісії став Богдан. Також туди увійшли член Ради волонтерів при Міноборони Олександр Мацько, координатор Білоцерківської волонтерської групи Юрій Москаленко, керівник Головного управління з питань військової безпеки директорату з питань національної безпеки і оборони Офісу президента України Олексій Покотило.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook