В результаті застосування рентгенографічної скануючої системи серед заявлених товарів, Волинські митники попередили ввіз незадекларованих товарів на суму понад 380 тисяч гривень. Про це інформує Волинська митниця Держмитслужби у Facebook.

Читайте також: Поліську митницю очолив волинянин

15 лютого у зону митного контролю митного поста "Ягодин" Волинської митниці Держмитслужби з Республіки Польща в’їхав вантажний автомобіль марки "DAF". Під час сканування даного транспортного засобу встановлено нехарактерні вкладення та проведено повний митний огляд.

Як результат, виявлено незадекларований товар, а саме: насіневий матеріал торгової марки "Plantera", (Королівство Нідерланди) – 3500 кілограмів та цибулини лілій "Zambesi 20/22", у кількості 5250 штук (Королівство Нідерланди) загальною вартістю 383 тисячі гривень.

Читайте також: Білорус через волинську митницю намагався провезти майже 800 пачок контрабандних цигарок

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Санкція даної статті за такі дії карає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook