На митному посту "Ягодин" Волинської митниці Держмитслужби при огляді вантажного автомобіля виявили невідповідність задекларованого товару на суму понад 424 тисячі гривень. Про це інформує Волинська митниця.

Читайте також: На Волині в фурі з "гуманітаркою" знайшли незадекларовані харчові продукти (фото)

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста "Ягодин" Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль "Renault Master" під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються збірний вантаж на 24 місцях.

У результаті проведення повного митного огляду встановлено, що у транспортному засобі переміщується на 2 піддона більше товару, ніж заявлено у поданих до митного контролю товаросупровідних документах.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю 60 акумуляторів "Еntel" та 10 гідростатів "HAMMAR" на загальну суму 424 490 грн.

Читайте також: На волинській митниці виявили незаконне ввезення автівок на суму понад 200 тисяч гривень

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби, за ознаками ст. 483 Митного кодексу України, складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю понад 424 тисячі гривень вилучено до рішення суду.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook