Під час розгляду справи у Ковельському міськрайонному суді про вбивство неповнолітньої мешканки Нововолинська Катерини Литкіної захисник Олександр Волощук повідомив, що зявився новий свідок.

Читайте також: На Волині зник чоловік, якого не посадили в колонію, бо начебто там немає місця (відео)

Під час засідання суду 6 листопада захисник звернувся до суду з усним клопотанням про допит чоловіка, який зголосився свідчити у справі, інформує БУГ.

Мешканець Нововолинська повідомив батькові вбитої Катерини Литкіної, що володіє інформацією, яка може бути використана при розгляді справи.

Коли суддя Логвинюк попросила Сергія Литкіна уточнити, що це за інформація, потерпілий зазначив: "Він чув крики".

Нагадаємо, що після судового засідання 14-го вересня рідні вбитої дівчини через інтернет-видання висловили прохання до усіх, кому відомі факти стосовно останніх місць перебування їх доньки та осіб, з якими вона знаходилась, повідомити про них.

Судді задовольнили клопотання Волощука – чоловіка допитають під час наступного судового засідання 8-го листопада.

6-го листопада на розгляді справи були присутні матері обох обвинувачених у злочині. Судді заслухали свідків Тетяну Степанченко та Івана Степанченка – бабусю й дядька Катерини Литкіної.

Оскільки два кримінальних провадження об’єднали в одне, то в залі суду розпочали повторний огляд письмових доказів.

Під час повторного перегляду відеозаписів з виявлення тіла вбитої юної жительки Нововолинська мати дівчини Вікторія Литкіна покинула залу суду.

Читайте також: У Луцьку чоловік вбив власну дружину

Відео фіксували поліцейські у нічну та денну пору доби. За висновками судово-медичної експертизи встановлено, що смерть наступила через те, що дівчині робили голову.

Катя Литкіна з Нововолинська зникла 1 серпня 2016 року. Через 10 днів, 11 серпня, тіло дівчини знайшов її батько.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter