Після парламентських виборів генпрокурор України Юрій Луценко пішов у довготривалу відпустку. Найімовірніше політик поїхав відпочивати у Францію.

Читайте також: Стало відомо, куди подівся генпрокурор Луценко після виборів

Сергій Лещенко в програмі "Що це було?" розповів, що даними свідків, Луценко відпочиває у місті Горд, а це недалеко від французького курорту Сен-Тропе, пише 24 канал.

За його словами, Луценка помітили якраз у той день, коли президент Володимир Зеленський заслуховував звіт про вбивство журналіста Павла Шеремета. Генпрокурор у компанії дружини та ще шести осіб обідали й обговорювали виступ Зеленського.

"Готель (в якому відпочивав Луценко) належить до категорії найдорожчих, преміум-класу, там зібрані всі можливі зірки. Звичайно, що скромна зарплата, яка має його дружина і трохи скромніша, але однаково невелика зарплата генерального прокурора, не дозволяють їм вести такий спосіб життя. Однак, як ми бачимо, вони його ведуть. Навіть збирались його вести після виборів до Ради", – розповів Лещенко.

Читайте також: У Зеленського повідомили, що знайшли заміну Генпрокурору

До слова, це не перший для Юрія Луценка дорогий відпочинок за кордоном. Минулі свої канікули він провів на Сейшелах. Про це йшлося у розслідуванні журналіста Михайла Ткача. Тоді Луценко пояснив, що кожен пересічний українець може собі дозволити такий відпочинок. Луценко пояснив, чому поїхав відпочивати на Сейшели Однак за підрахунками журналістів, генпрокурору такий курорт обійшовся у понад 50 тисяч доларів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook