На Волині дослідили проби води відкритих водойм у місцях масового відпочинку.

Читайте також: На Волині у двох районах можливе підтоплення обійсть

Про це інформує Волинський обласний лабораторний центр.

Результати лабораторних досліджень підтвердили безпечність купання станом на 13 липняу у таких водоймах: річці Стир у містах Луцьку, Берестечко Горохівського р-ну, селищі Колки Маневицького р-ну, її заплаві в урочищі Чебені Рожищенського району; р. Сапалаївка ("Теремнівські водойми") у м. Луцьк; р. Путилівка Ківерцівського району, р. Стохід селища Любешів; р. Вижівка селища Стара Вижівка; в озерах Пісочне, Домашнє, Синове, Луки Старовижівського району; Світязь, Пісочне Шацького району; в озерах Турійське, Велимче Турійського р-ну; в озері Добре Камінь-Каширського р-ну, в озері Любʼязь Любешівського р-ну; в озері В. Згоранське Любомльського р-ну; в штучній водоймі мікрорайону Шахтарський м. Нововолинськ.

На жаль, вода р. Турія з акваторію Ковельського міського пляжу не відповідає нормативам за показниками безпеки, про що проінформовано для вжиття заходів щодо виявлення причин забруднення води р. Турія та їх усунення територіальну Держпродспоживслужбу і Ковельську міську раду.

Читайте також: На Волині "ловили порушників" під час відпочинку на водоймах (фото)

Зауважують, що контроль за якістю і безпечністю води поверхневих водойм в організованих місцях масового відпочинку населення забезпечують їх власники не менше 2 разів на місяць впродовж оздоровчого періоду. Перевірки таких місць відпочинку на відповідність вимогам санітарного законодавства щодо їх облаштування, благоустрою, забезпечення питною водою, громадськими туалетами, урнами, якості і безпечності води здійснюють територіальні установи Держпродспоживслужби у Волинській області.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook