На зустрічі у міській раді з представниками міста-партнера Цвікау, котра відбулась 25-го серпня обговорили іще один спільний українсько-німецький проєкт, котрий полягає у придбанні та встановленні 120 рекупараторів для міських шкіл громади.

Читайте також: На Волині запрацюють нові камери фіксації порушень ПДР

Під час зустрічі було обговорено усі аспекти майбутньої реалізації проєкту «Боротьба з пандемією Covid-19» у межах котрого передбачене придбання 120 рекупараторів (по 4 рекупаратори в шести класах 5-ти шкіл). Загальна сума проєкту 49 937 євро. Закупівля і монтаж обладнання буде проводитись за кошти Євросоюзу.

Співфінансування з української сторони не передбачається, повідомляють на сайті міста.

Рекуператори належать до приливно-витяжних систем. Це означає, що такий прилад діє в обох напрямках: забирає відпрацьоване повітря з приміщення та випорскує його назовні, беручи свіже повітря з вулиці.

Рекуператорні вентиляційні системи працюють за принципом передачі тепла – повітря, взяте з вулиці, через стінки теплообмінника нагрівається теплом відпрацьованого повітря. При цьому настрій сконструйовано таким чином, що вхідний та вихідний потоки не перемішуються між собою.

Після обговорення реалізації проекту, який передбачає встановлення обладнання до 1-го грудня 2021 року, учасники круглого столу відвідали класні кімнати міських шкіл, котрі планують обладнати рекуператорами.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook