Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, у якого під час обстрілу автомобіля у центрі Києва загинув 3-річний син, повідомив про підготовку нового замаху на нього і його родину.

Читайте також: Вбивство 3-річного сина Соболєва: назвали організатора замаху

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook та виклав відеозвернення.

"Два з половиною місяці тому, серед білого дня, в центрі Києва був убитий мій син Саша... Снайпер, який цілив у мене, кулею 7.62 зніс пів голови трирічного хлопчика... Відтоді у мене одна мета - зробити все, щоб ті, на чиїх руках кров Саші, понесли заслужене покарання... За останні два тижні сталося багато подій. У мене з'явилася 100% інформація про новий підготовлюваний замах на мене і мою сім'ю", – заявив депутат. 

За його словами, ця інформація є також у столичної поліції, яка, незважаючи на ці обставини, зняла з його родини охорону від п'ятниці і до понеділка, всупереч

Соболєву, в якого вбили 3-річного сина, надали охорону
дорученню головного слідчого управління України про заходи безпеки.

"У мене запитання – це випадковість? За попередні два місяці, поки кримінальна справа з розслідування вбивства мого сина перебувала в главку Києва, слідство не просунулося ні на крок", – зазначив Соболєв.

Окремо депутат звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням зустрітися з ним.

Читайте також: Багато квітів, сліз та тільки найрідніші: поховали 3-річного хлопчика, якого застрелили в Києві (відео)

"Я хочу звернутися до пана президента. Володимире Зеленський, у мене величезне прохання до Вас не як до президента, а як до батька. Приділіть, будь ласка, в своєму графіку 5 хвилин для мене. Я готовий надати всю інформацію, за допомогою якої можна не тільки притягнути до відповідальності винних у смерті мого сина, а й запобігти багатьом новим смертям", – наголосив він. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook