10-річна горохівчанка Оля Зілінська терміново потребує коштів на операцію з пересадки нирки, яку погодилася провести білоруська клініка. Проте вартість операції становить 60 тисяч євро, що є не підйомною сумою для горохівської родини. На сьогоднішній день вдалося зібрати лише 26 тисяч доларів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новинирозповіла мама дівчинки Олеся Зілінська, яка звернулася у редакцію за допомогою.

З її слів, в червні у доньки виявили анемію, згодом на лікуванні у Києві Олі діагностували автоімунне захворювання системний васкуліт, який дав ускладнення на нирки – зараз в Олі хронічна хвороба нирок. "Наприкінці червня ми звернулися до Волинської обласної дитячої лікарні, де пролежали цілий липень - тоді у донечки була важка анемія. З кінця серпня по 29 листопада ми з Олею перебували на лікуванні у Києві, де стало зрозуміло, що їй потрібна пересадка нирки, а в грудні проходили лікування у Білорусі", - зазначила мама дівчинки.

Зараз маленьку волинянку возять на гемодіаліз у Львів три рази на тиждень. Стан Олі трішки стабілізувався, адже зараз у неї немає великих стрибків тиску. У Луцьку маленькій дівчинці відмовляються робити гемодіаліз, посилаючись на те, що у місті не проводять дитячий діаліз.

Як зауважила Олеся Зілінська, на операцію потрібно 60 тисяч євро, проте на сьогоднішній день вдалося зібрати лише 26 тисяч доларів.

"Операцію будуть проводити у білоруській клініці, де нам дали рахунок на оплату коштів. В квітні ми їдемо у Білорусь на планове обстеження. Зараз в Олі «вбитий» супресивною терапією імунітет, тобто зараз вона цієї операції не перенесе, адже рівень гемоглобіну потрібно тримати хоча б на нижній межі норми. Якщо ми підвищимо рівень імунітету, то в квітні нас поставлять на чергу", - розповідає мама Олі.

Тож, сім'я просить допомоги у всіх небайдужих людей, аби Оля продовжувала жити.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк 5168742709253664 (мама Зілінська Олеся Василівна).

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter