Даніель Салем – телеведучий та учасник "Танці із зірками" розповів про випробування на шляху, які йому довелось пройти.

Читайте також:Олена Кравець розбурхала мережу гарячим фото з партнером по "Танці з зірками"

 Він зізнався, що лікарі знайшли у нього –, повідомляє “КП в Україні”.

Салем зазначив, що про страшний діагноз дізнався у віці 35 років. Після цього він відразу ж переглянув свої погляди на життя і зрозумів, що хоче робити те, чим завжди хотів займатися – танцювати і зніматися в кіно.

Дитинство у ведучого біло незавидним. Його батько ліванець, тому незважаючи на те, що він народився в Одесі, то незабаром переїхав з родиною до Лівану. У той час там була громадянська війна, і його сім’я жила бідно.

Читайте також: "Вау, яка вона гарна": MARUV показала рідкісні весільні фото

З 8 років хлопчику довелося працювати, щоб прогодувати себе. Одного разу він прийшов додому, і батько покликав його на серйозну розмову. Салему тоді повідомили, що заробляти собі на хліб буде він сам.

За сім років Даніель працював чистильником взуття, офіціантом, кабельником. Ще він носив валізи в готелі, записував порно на диски і продавав в школах, торгував тапочками в Єгипті, підмітав вулиці і фарбував шкіру в Марокко.

Читайте також: Оля Полякова підірвала мережу величезним татуюванням на спині (фото, відео)

У 15 років померла його мама, а в 25 не стало і його батька. Після того, як не стало матері Салем пішов в армію і зрозумів, що хоче жити в Україні.

Популярність до нього прийшла, коли пройшов кастинг ведучого на одеському каналі. Через деякий час він зайнявся ресторанним бізнесом. Зараз два основні міста його проживання – Київ і Одеса.

У столиці у нього зйомки, а сім’я і власні бари знаходяться в Одесі. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook