На думку експерта туристичної галузі, Волинська область має великі перспективи для розвитку туризму.

Читайте також: Лучани обурюються станом території та дорогою біля замку Любарта

Таку думку висловив голова Асоціації індустрії гостинності України (АІГУ) Олександр Лієв у своєму блозі на порталі Zruchno.Travel після участі у першому туристичному форумі West Tourism Forum у Луцьку.

Він вважає, що громада Луцька зможе розпорядитися пам’яткою архітектури національного значення – замок Любарта – краще, ніж держава.

На сьогодні замок Любарта є головним об’єктом Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку. Але, на думку керівника АІГУ, державне управління в цьому випадку є недостатньо ефективним.

"Насправді замок Любарта має бути "якорем" луцького туризму, а для того його варто передати з державної у комунальну власність разом із фінансуванням та відповідальністю, тому що немає сенсу керування такою перлиною із Києва", – зазначив Олександр Лієв.

Читайте також: Територія перед Луцьким замком: як вона може виглядати після реконструкції

Окрім того, керівник АІГУ відзначив нестачу у місті готелів та відпочинкових комплексів для туристів, але при цьому й відзначив також і значний туристичний потенціал Луцька.

"150 км від міста Лева (яке вже переповнене туристами), 350 км шикарною дорогою від Києва, зовсім поруч Білорусь та Польща з їх інтересом до подорожей, вражаючі ціни та якість ресторанів, креативні турмаршрути та сучасні підходи до екскурсій – це все луцьке сьогодення. Вірю в туристичний бум на Волині – він попереду!" – переконаний Олександр Лієв.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter