Зазвичай ми не замислюємося, що безлад, бруд і неприємні запахи дійсно можуть впливати на ваше сексуальне життя.

Читайте також: Що потрібно зробити після сексу

Пропонуємо вам звернути увагу на 5 речей і тоді пристрасть повернеться у вашу спальню.

  • Безлад

Більшість людей спокійно ставляться до невеликого безладу в будинку, пише Nashamama. Але це не означає, що хаотично розкидані по кімнаті речі не заважають роботі нашого мозку. Насправді вони страшенно відволікають.

Неоплачені рахунки, зім’яті і брудні речі, непрочитані журнали і книги – бачачи їх, ви згадуєте про масу незакінчених справ. Поклавши документи на місце, склавши непрасовані рушники в спеціально відведений для них ящик в шафі, ви могли б розслабитися і зайнятися по-справжньому важливими справами. Замість цього з дня в день ви відчуваєте легке напруження і дискомфорт, а в результаті відмовляєте собі в найприємнішому.

Тож частіше робіть прибирання або хоча б забирайте з очей те, що викликає у вас негативні емоції.

  • Сімейні фотографії

Одна з найулюбленіших історій американських психологів – про жінку, яка скаржилася на повну відсутність сексуального життя з коханим чоловіком. Фахівець, до якого звернулася нещасна, провів всі можливі дослідження і навіть встиг поспілкуватися з чоловіком, який відмовився виконувати свій подружній обов’язок. Все у стосунках подружжя здавалося абсолютно нормальним, але і сексу в них як і раніше не було.

У спробах знайти причину проблеми психолог напросився до пацієнтки в будинок. На столику біля ліжка стояло фото батька жінки, якого чоловік, м’яко кажучи, недолюблював. Пізніше чоловік зізнався: така «близькість» з ріднею дружини його моторошно бентежила. Але нещасний боявся попросити кохану прибрати знімки, припускаючи, що завдасть їй образу.

Краще тримайте фотографії та інші речі, що нагадують вам про родичів, подалі від спальні.

Читайте також: Науковці пояснили, чим корисний випадковий секс після завершення стосунків

  • Гаджети

Сучасна людина жити не може без технологічних новинок. Комп’ютери, ноутбуки, планшети, мобільні – все це оточує нас на роботі. А вдома історія немов повторюється. Тільки до набору додається телевізор і комп’ютерна приставка. Приберіть це негайно! Кімната для відпочинку ні в якому разі не повинна нагадувати ваш кабінет в офісі. Вдома потрібно відпочивати! В іншому випадку прощай, сексуальне життя!

Тримайте речі для роботи в кабінеті, але не поруч з ліжком.

  • Подарунки від колишніх

Прикраси, сувеніри і той величезний плюшевий ведмідь, подаровані екс-бойфрендом, вже давно не дають спокою вашій нинішній половинці. Але якщо чоловіка вони просто дратують, то вам заважають будувати здорові стосунки. Ймовірно, ви не підозрювали, але всі ці речі токсичні, оскільки емоційно заряджені спогадами, пов’язаними з людиною, яка вже давно йде по життю своєю дорогою. Все одно не можете їх викинути? Тоді віддайте на зберігання родичам або покладіть в коробку, а потім сховайте її куди-небудь подалі.

Тож позбавляйтеся від речей, що викликають непотрібні спогади.

  • Речі під ліжком

Згідно з правилами фен-шуй, ніщо так не деморалізує партнерів, як речі, що лежать під шлюбним ложем. Коробки з взуттям і валізи зі старим одягом, ящики з інструментами та іншими непотрібними речами – все це сприймається підсвідомістю як емоційні цвяхи.

Висновок: приберіть все непотрібне з-під ліжка, а краще просто викиньте. Якщо ви не діставали річ останні три роки, вона вам навряд чи стане в пригоді.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook