Віцепрем'єр−міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина вважає, що ЄС скасує карантин для українців і дозволить туристичний рух по безвізу аж восени.

Читайте також: В Україні чоловік втретє заразився коронавірусом

Про це вона сказала в інтерв’ю виданню Сьогодні.

Стефанішина наголосила, що карантин для українців, які в’їжджають до країн ЄС, на сьогодні є не політичним, а суто епідеміологічним питанням.

"Ми постійно координуємося з ЄС. Коли показники захворюваності знизяться, тоді будемо говорити про відкриття кордонів. В той же час Єврокомісія дала рекомендації, за якими кожна країна−член ЄС може приймати рішення окремо. Тому потужна робота ведеться на дипломатичному фронті", − заявила віцепрем'єрка.

Вона уточнила, що в ЄС налаштовані позитивно, бо в Україні один з найнижчих рівнів смертності від коронавірусу. Однак чекати на поїздки по безвізу ще цього літа, швидше всього, не варто.

Читайте також: Одна з країн Європи заявила про необхідність збільшити кількість КПП на кордоні з Україною

"Думаю, з вересня можна буде говорити про більш активний діалог, оскільки весь світ в очікуванні потенційної другої хвилі сплеску коронавірусу. Тому, полегшення очікуються орієнтовно восени",  − заявила Стефанішина.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook