Соціальна мережа Facebook опублікувала правила розміщення публікацій. Там детально описано, в якій ситуації адміністратори видаляють суперечливий контент, а в якій – ні.

Читайте також: Українці запустили Facebook-бота для реєстрації торгових марок в ЄС

Так, згідно брифу, користувачі зможуть подавати апеляцію на видалення їх постів. В цьому випадку публікацію повторно розгляне інший адміністратор, передає ТСН.

Що можна, а що – ні:

1. У соцмережі тепер заборонений контент з погрозами, насильством, присвячений самогубствам або самокатуванням. Facebook зазначає, що часом текст з погрозами використовується для жартів або освітлення важливої теми в суспільстві. Адміністратор у такому разі визначає контекст публікації, її правдоподібність.

2. Під повною забороною цькування, знущання, переслідування і образи. Їх публікація допускається тільки тоді, якщо вони з'явилися для інформування відповідальності щодо прояву агресії. Окремо уточнюється, що дискримінація можлива в разі, якщо слова використовуються стосовно самого себе.

3. Повністю заборонені зображення оголених дітей. Як йдеться в заяві Facebook, попри те, що люди можуть публікувати такі фото з благими намірами, адміністрація соцмережі все одно буде видаляти їх, щоб уникнути зловживання.

Оголене тіло дорослої людини також публікувати не можна, оскільки це може образити деяких користувачів соцмережі. Існує кілька винятків, зокрема, можна публікувати об'єкти мистецтва з оголеним тілом людини, знімки годування грудьми або шрами на грудях після мастектомії.

Правила соцмережі зобов'язують користувачів реєструватися під своїми справжніми іменами і розміщувати правдиву інформацію. Також заборонені фейкові новини.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter