Фіналістка романтичного реаліті на каналі СТБ «Холостяк 11» Юлія Бельченко вийшла заміж за українського телеведучого Богдана Юсипчука. Вона позувала в обіймах коханого в білосніжній сукні та довгій фаті.
Читайте також: У сексуальній білизні і квітах: фіналістка «Холостяка» Юля «Зайка» показала пікантні світлини
Відповідні кадри дівчина опублікувала на своїй сторінці в Instagram. Окрім того, чоловік також у блозі неодноразово натякав на одруження (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
«Ви зараз ох**нієте... Тому що я і сам ох**нів... Але... Схоже, я дозрів...» – написав раніше Юсипчук.
Він поставив під постом хештеги #нехолостяк і #wedding.
![Юлія Бельченко та Богдан Юсипчук.](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/7/26/photo2021-07-2618-30-53.jpg)
А ось підписників ця новина злегка здивувала. У коментарях під публікаціями пари вони припускають, що це чергові зйомки в новому проєкті. Однак є й ті, хто бажає молодятам багато любові та щастя в сімейному житті.
![Юлія Бельченко та Богдан Юсипчук одружилися.](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/7/26/photo2021-07-2618-30-57.jpg)
![Богдан Юсипчук одружився.](https://i.obozrevatel.com/gallery/2021/7/26/photo2021-07-2618-34-08.jpg)
«Неймовірно красиві!», «Ось це так!», «То це правда?», «Я думаю, що це чергова зйомка», «Навіть не знаю, вітати їх чи ні?», «Хоч би це була правда... Ви красива пара»,« Холостячка і найкрасивіший чоловік планети!»,«Богдане, якщо це правда, а не піар хід, то щиро вітаю вас. Дуже рада», – пишуть спантеличені користувачі в коментарях.
Коментарі
коментарів немає