Уродженець міста Ковель Волинської області Тарас Романчук, який наразі є гравцем польського футбольного клубу "Ягеллонія", отримав громадянство Польщі.

Читайте також: Українців, які хочуть отримати карту поляка, розпитують про Бандеру

23 лютого 2017 року 26-річний хавбек подав відповідні документи, а тепер питання вирішилося позитивно. Про це повідомляє Інформаційне агенство Волинські Новиниз посиланням на прес-службу "Ягеллонії".

Як зазначали у клубі, польське громадянство Романчука допоможе не лише тренерському штабу клубу, оскільки той тепер не вважатиметься футболістом з-за меж Європейського Союзу, а й самому гравцеві, тому що це відкриває для нього шлях до збірної Польщі.

"Я був дуже здивованим, коли дізнався про це. З одного боку, я очікував на цю новину, а з іншого – я був у шоці. Я – дуже щасливий і радий, що час і енергія, які я та співробітники клубу витратили на це, не є марними. Щодо виступів у складі збірної Польщі, то я ставлюся до цього спокійно. Я не думаю про це прямо зараз, в національній команді Польщі є люди, які спостерігають за всіма кандидатами. Поки що рано говорити про це", – прокоментував подію Тарас.

Крім самого хавбека, громадянство отримає також його родина. Офіційно документи Романчук отримає 2 березня.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter