У селищі Дубище Рожищенського району трапилась аварія на газорозподільчому пункті.

Читайте також: Нафтогаз запланував інвестувати 35 мільярдів у видобуток газу

Газ у трубах трьох будинків – був такого тиску, що тріскалися лічильники, – йдеться у сюжеті "Факти".ICTV"

Сильний потік газу, який вмить заповнив квартири налякав людей, вони повибігали на вулицю, адже боялися, що будинок може вибухнути. 

Мешканці трьох двоповерхівок у селищі досі не оговталися від того, що сталося – їхні лічильники працювали, мов навіжені, а тоді просто тріснули навпіл.

"Коли я ввісмкнула плитку, почав дуже йти газ, я стала його вимикати, злякалася і не могла вимкнути", – розповідає мешканка будинку.

Налякані люди кинулися до газорозподільчого пункту, що поблизу їхніх будинків, адже побачили, як зранкку газовики там працювали.

Мешканці переконують, газовики взялися знімати пошкоджені лічильники, однак в акті жодного слова про аварію не сказали. Люди бояться, аби тепер на них не повісили штрафи за несправні лічильники та їхню перевірку. 

Читайте також: "Роттердам +": українців обікрали на 15 мільярдів гривень

Проте газовики переконують, аварія на газорозподільчому пункті сталася через застаріле обладнання під час виконання планових робіт. Тож усі витрати візьмуть на себе. 

Юристи радять людям поки не панікувати, а дочекатися результатів експертизи. Лише тоді стане відомо, як діяти далі.

За два місяці експерти мають перевірити лічильники – та встигнуть, заспокоюють, швидше. А поки люди користуються газом без облікових приладів – їм нарахують середній показник за аналогічний період минулого року. 

Детальніше – дивіться у сюжеті. 

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter