На Волині затримали серійного злодія, у Луцьку 13 будинків залишились без гарячої води, 19-річна фельдшерка з Волині виступила на «Україна має талант». Такими були головні новини Волині понеділка 30 серпня.

Читайте також: Що зміниться в Україні з 1 вересня

На Волині затримали серійного злодія

Чоловіка підозрюють у вчиненні щонайменше трьох крадіжок майна громадян. Тепер йому загрожує, зокрема, до шести років позбавлення.

Зловмисник – неодноразово судимий 54-річний житель Горохівської громади. Оперативники встановили, що чоловік влітку минулого року скоїв дві крадіжки із помешкань місцевих жителів, а у цьому році – обікрав магазин. Усі речі, здобуті незаконним шляхом, поліцейські вилучили.

За цими фактами триває досудове розслідування, розпочате за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Мова йде про крадіжку, поєднану із проникненням у житло, чи інше приміщення.

Санкція статті передбачає від трьох до шести років позбавлення волі.

У Луцьку 13 будинків залишились без гарячої води

На вул. Станіславського розпочалися роботи з ліквідації витоку. Без гарячої води залишилися споживачі двох ЦТП – це 13 будинків.

30 серпня розпочалися роботи з ліквідації витоку на теплових мережах котельні на вул. Боженка, 32, у зв’язку з чим тимчасово було зупинено роботу двох центральних теплових пунктів на вул. Гнідавській, 65 і вул. Даньшина, 10. Витік стався напередодні поблизу будинку на вул. Станіславського, 50 під дорогою на трубопроводі Ø325 мм.

Споживачами ЦТП на вул. Гнідавська, 65 є мешканці житлових будинків на вул. Гнідавська, 63, 63а, 63б, 63в, 65; вул. Станіславського, 11, 11а; вул. Марка Вовчка, 11.

Споживачами ЦТП на вул. Даньшина, 10 є мешканці житлових будинків на вул. Львівська, 73, 73а; вул. Потебні, 52а, 58; вул. Черняховського, 1.

Про завершення робіт та відновлення послуги буде повідомлено додатково.

Читайте також: Скільки у Луцьку витратять на святкування Дня міста

19-річна фельдшерка з Волині виступила на «Україна має талант»

Дев’ятнадцятирічна Світлана Смаль з Піщаного (Камінь-Каширщина) взяла участь у передкастингу нового сезону відомого всеукраїнського телепроєкту "Україна має талант", черговий випуск якого вийде на екрани телевізорів вже восени.

Для участі в конкурсі дівчина обрала пісню на слова української авторки Оксани-Максимишин-Корабель “Мамо, не плач”, пише Полісся.

Цей проникливий твір-присвята Героям Майдану зазвучав її голосом, як музичний факт того, що відображає сьогодення в умовах російсько-української війни та нашої новітньої боротьби за Незалежність України.

Світлана чекає на рішення членів журі щодо її участі у подальших етапах конкурсу талантів і пізнає основи роботи у медицині. У колективі Камінь-Каширського відділення екстреної медичної допомоги трудиться віднедавна, лише другий місяць. Молода медичка наслідує приклади відомих досвідчених та амбітних людей, які поруч з професійним фахом шліфують і здібності, даровані природою.

— Музика супроводжує мене із раннього дитинства. Усі жінки нашого сімейства напрочуд гарно співали, хоч ніхто з них не пов’язав життя із професійною сценою. Я теж не є винятком. Адже попри те, що навчалась чотири роки у музичній школі у класах бандури та вокалу, при виборі професії чомусь надала перевагу медицині, — розповідає Світлана.

Тим часом, здобуваючи фах у Луцькому медичному коледжі, мистецький талант дівчини нестримно пробивався з душі на світ, як весною зелений пагон із землі. Тож чи не в усіх культурно-масових заходах області Світлана представляла свій навчальний заклад як співачка, виразно виконувала вокальні твори під власний акомпанемент бандури.
І хоч Світлана пов’язала свою долю з медичною сферою, вона й далі продовжує випробовувати сили в різноманітних конкурсах, виступає на святкових заходах, що відбуваються на теренах Камінь-Каширщини. До речі, і цими днями вона взяла участь у концерті, присвяченому ювілею Незалежності України — виступила із вокальним номером на парковій сцені нашого міста.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook