В серпні кардинально зміниться життя власників "євроблях", які вирішать порушити закон.

Читайте також: На власників "євроблях" чекають нові штрафи

Про це йдеться в повідомленні ДФС.

Як відомо, вже 22 серпня 2019 року набудуть чинності нові штрафи за водіння автомобілів, які порушили режим перебування в Україні

Так, за прострочення від десяти до двадцяти днів доведеться заплатити зі свого гаманця 17 тисяч гривень. У разі перевищення терміну доставки транспортних засобів до кордону від 20 до 30 діб передбачений штраф у розмірі 85 тисяч грн.

Якщо громадянин порушить цей термін більш ніж на 30 діб, то йому доведеться заплатити 170 тисяч гривень. При подібному порушенні також можуть конфіскувати транспортний засіб.

В законі також сказано, що передбачена відповідальність за передачу "євробляхи" у володіння або розпорядження іншій особі, а також її використання в комерційних цілях. Якщо буде зафіксовано подібне правопорушення, то доведеться заплатити штраф у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян − 34 тис. грн.

Читайте також: Зеленський розповів, що збирається робити із "євробляхами"

У ДФС також зазначили, що тимчасово ввезти авто можна до 1 року. Головна для цього умова: письмове зобов’язання про зворотне вивезення, письмове декларування, сплату всіх митних платежів як при імпорті таких транспортних засобів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook