Вранці 28 лютого п’ятий президент України Петро Порошенко прийшов до Державного бюро розслідувань, де його мають допитати.

Читайте також: "Она жрет мой х*й, как будто это бургер": з'явилось нове відео із сином Порошенка серед російських мажорів

Про це пише Українська правда.

"Ми з нашими адвокатами щойно повернулися з Шевченківського суду Києва. 10 хв тому суддя прийняла рішення скасувати постанову слідчого про відмову нам у закритті кримінальної справи, по якій ми сьогодні запрошені на допит. Постанова скасована, суддя прийняла рішення зобов’язати слідчого розглянути закриття кримінальної справи у зв’язку з відсутністю події злочину", – заявив Порошенко під будівлею ДБР.

Порошенко прийшов у ДБР разом з адвокатами. Також поруч ним стояли люди з плакатами на його підтримку, які зустрічали слова експрезидента оплесками.

Читайте також: Суд дозволив силою привести Порошенка на допит до ДБР

Перед заявою Порошенка під ДБР виступили члени його фракції – Артур Герасимов, Ірина Геращенко, Ніна Южаніна, Володимир В’яторович, Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вони заявили, що справи проти експрезидента сфабриковані, а сам він завжди діяв відповідно до законів і Конституції. За словами соратників Порошенка, усі справи політично мотивовані, про що засвідчили так звані "плівки Труби" (екскерівника ДБР, – ред.)

Люди, які прийшли на підтримку п’ятого президента, тримали плакати "Ні політичним репресіям", "Державне бюро репресій" тощо.

Також за спинами політиків стояла дівчина в українському одязі з кайданками на руках та заклеєним клейкою стрічкою ротом.

Читайте також: Молодший син Порошенка розважився серед російських мажорів (відео)

Нагадаємо, у п’ятницю, 21 лютого, Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про забезпечення примусового приведення на допит до Державного бюро розслідувань народного депутата Петра Порошенка. У тексті зазначено, що рішення прийняте за клопотанням слідчого ДБР Олега Корецького. Судовою постановою передбачено здійснити приведення Порошенка на допит у процесуальному статусі свідка 28 лютого о 14:00 годині. Виконати рішення доручено органам Національної поліції.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook