Президент України Володимир Зеленський у червні визнав таким, що втратив чинність, указ про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти.

Читайте також: Б'ють залізною трубою та змушують мити туалети: у дитячому притулку жахливо знущаються над дітьми (фото, відео)

Ще раніше міністр освіти і науки Лілія Гриневич наголошувала на тому, що Законом України не встановлюється обов′язковість шкільної форми. Батьки з адміністрацією школи можуть обговорювати це питання і ухвалювати спільне рішення. Однак, у чому можна ходити до школи тепер, коли шкільну форму скасували остаточно, міністерка пояснила у "Сніданку з 1+1".

Зі слів Лілії Гриневич, одяг учнів не повинен бути яскравим чи особливо екстравагантним. 

"Одяг має бути зручний, одяг має бути гігієнічний, тобто таким, який дихає, через який проходить повітря. Це не має бути штучна тканина, це має бути одяг, за яким легко доглядати. Якщо це біла сорочка чи біла футболка, то їх бажано мати дві для того, аби їх можна було змінювати. Важливо також, щоби це був одяг, який має такий вигляд, що особливо не є яскравим, не відрізняється якоюсь екстравагантністю", – пояснила Гриневич. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook