В Україні утворилася нова політична партія – "За майбутнє". Її очолив народний депутат Ігор Палиця.

Читайте також: Фонд Ігоря Палиці спільно з Луцькою міськрадою забезпечать пільговиків продуктовими наборами

Установчий з’їзд нової політичної сили відбувся 20 травня, на ньому учасники визначили головний орієнтир: українці повинні відчути, що вони – господарі на своїй землі, про це йдеться на сторінці партії. 

Виступаючи на з’їзді, лідер партії Ігор Палиця наголосив: "За майбутнє" об’єднала людей з історіями власного успіху в господарюванні та управлінні. Депутати-мажоритарники, які входять до однойменної групи "За майбутнє" у Верховній Раді, представляють інтереси понад 4,5 млн виборців.

Дата проведення з’їзду – символічна. Рік тому Україна обрала нового президента, на якого суспільство покладало великі надії.

"Ми рік чекали змін на краще – на поліпшення життя людей, на покращення бізнес-клімату, на наведення ладу в правоохоронній системі. Але пройшов рік, а змін на краще ми не побачили. Як депутати-мажоритарники ми несемо відповідальність перед своїми виборцями, знаємо їхні проблеми і захищаємо. Тому йтимемо на місцеві вибори й будемо працювати над змінами для всієї країни. Люди повинні знати, що вони – господарі на своїй землі", – наголосив Ігор Палиця.

Читайте також: Народний депутат від Луцька Ігор Палиця − у інтерв'ю телеканалу "Аверс" (відео)

Партія "За майбутнє" ставить за мету об’єднання України і українців, наголосили учасники з’їзду.

"Ми переконані, що не можна ділити людей на "лівих" і "правих", треба консолідувати суспільство. Партія відкрита до співпраці з представниками різних напрямків і політичних поглядів. У нашій групі – депутати як із різних політичних сил, так і безпартійні. Ми маємо багато законопроєктів, які стосуються подолання глибокої кризи в економіці й промисловості, але ні попередній, ні нинішній уряд не дослухаються до думок професіоналів", – прокоментував співголова депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді Taras Batenko.

Лідер нової партії Ігор Палиця додав: "Ми йдемо, щоб реалізувати очікування і бажання людей як у економіці, так і в політиці. На місце безладу має прийти видимий результат, якого чекає країна".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook