Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров'я України допускає, що Україна може повернутися до жорстких карантинних обмежень вже через два тижні.

Читайте також: Повідомили, скільки школярів на Волині хворіє на COVID-19

Пов'язано це з постійним зростанням кількості нових випадків COVID-19 за добу, говориться в інтерв'ю головного санітарного лікаря виданню УП.

Чому саме два тижні? Цей термін – інкубаційний період коронавірусної інфекції. І якщо через 14 днів (інтерв'ю записано 8 жовтня) Україна вийде на певну кількість нових хворих, жорсткий карантин стане необхідний.

"Два тижні – це інкубаційний період, в середньому. Тоді я як санітарний лікар буду говорити: "Дивіться, ми вийшли на цю цифру, у нас залишилося два тижні, і у нас іншого виходу немає, окрім як вводити жорсткі карантинні обмежувальні заходи", – пояснив Віктор Ляшко.

Читайте також: Коронавірус атакує: де та скільки виявили нових хворих на Волині

Зазначимо, що у МОЗ кажуть, саме такого строку – 1-2 тижнів – буде досить, щоб в країні просто закінчилися ліжка для хворих на COVID-19.

Нагадаємо, що в Україні за останню добу встановлено новий антирекорд з коронавірусом. Так, на 8 жовтня зафіксовано 5397 нових випадків.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook